دکتر علی خانی متخصص زیبایی صورت کاشت مو بوتاکس پروتز

تزریق بوتاکس

چین و چروک های پوستی دو دسته ی عمده دارند:

1- چروک های استاتیک یا چروک های سطحی پوست که در اثر افزایش سن و سایر عوامل محیطی از قبیل تماس با نور خورشید و آلودگی هوا و جاذبه ی زمین و بیماری های مختلف به وجود می آیند.

2- چروک های دینامیک پوست که در اثر چین خوردن عضلات در حین حرکاتی همچون اخم کردن، خندیدن، بالا انداختن ابرو و حرکات دیگر صورت به وجود می آیند. رویکرد درمانی به هریک از انواع این چروک ها متفاوت است.

بوتاکس شیوه ای است که در چروک های نوع دوم یا چروک ناشی از حرکت عضلات نقش دارد. این دارو با فلج کردن موقت عضلات صورت می تواند این نوع چروک ها را از بین ببرد.

شروع اثر بوتاکس معمولاً طی سه روز پس از تزریق دارو و این اثر طی 15 روز تکمیل می شود. مدت زمان اثر دارو حدود 5 تا 6 ماه است و پس از آن نیاز به تکرار تزریق وجود دارد. بهتر است به محض برگشتن مجدد چین و چروک ها تزریق مجدد انجام شود ولی معمولاً فواصل تزریق در نوبت های بعدی طولانی تر شده و گاهی تا یک بار در هر سال نیز افزایش می یابد. با تزریق بوتاکس، گذشته از عدم توانائی انقباض عضلات، عادت های فردی از قبیل اخم کردن یا استفاده از حرکات ابرو و پیشانی برای نشان دادن احساسات نیز که موجب ایجاد چروک ها می شوند؛ به تدریج کمرنگ تر و ضعیف تر می شوند. با تکرار تزریق بوتاکس قدرت عضلانی این عضلات کمتر و کمتر شده و بعدها فرد این عادات را با راحتی بیشتری ترک می کند.

آثـار بوتاکس 3-4 ماه بیشـتر باقـی نمی مانـد و نیاز به تزریق مجدد خواهد داشت.پس از چند نوبت تزریق طول مدت اثر آن بیشتر می شود و عادت اخـم کـردن و حرکت دادن عضلات صورت در فرد کمتر می شود.

استفاده از تکنولوژی هایفو، High Intencity Focused Ultrasound ، جدیدترین و مدرن ترین روش لیفتینگ پوست می باشد. دستگاه دابلو با استفاده از تکنولوژی هایفو، بهترین نتایج در جوانسازی و لیفتینگ صورت به روش غیر جراحی را فراهم آورده است.

این تکنولوژی امواج اوتراسوند را با دقت و فوکوس بسیار بالا به صورت کانونی تا عمقی ترین قسمت درم، هیپودرم و لایه های زیرین وارد می کند که منجربه تولید یک میکروماساژ مکانیکی دراین لایه می شود. این میکروماساژ موجب تولید انرژی گرمایی، که موجب تحریک فیبروبلاست ها و تولید کلاژن می شود. از این روش جهت اصلاح ابرو و پلک افتاده، چروک پیشانی و کنار چشم، خط خنده و شل شدگی پوست صورت و غبغب استفاده می شود. این روش بدون درد و بدون نیاز به برش و بخیه بوده و نتایج درمان کاملا واقعی و چشمگیر است.

 

تماس با ما

خیابان فتحی شقاقی ، بین چهار راه یوسف آباد و چهل ستون ، ساختمان پزشکان سبز ، طبقه همکف ، واحد4

تلفن: 02188705550

تلفن: 02188705551

فکس: 02188716221

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید